| Mihai87 a întrebat:

De ce Batman nu a fost considerat niciodata un erou asa cum erau considerati Spider Man, Super Man, Wolverine etc? El mereu a fost vazut ca pe un personaj sinistru, iar lumea nu intelegea ca e singura sansa a orasului Gotham!

2 răspunsuri:
| NoBodyCareAboutMeOrYou a răspuns:

*FACE PALM*, nu e adevarat! Si el a fost considerat un erou... unul chiar foarte mare. Wolverine a fost considerat un erou? Nu prea cred.

| Pikagirl a răspuns:

Da,adica batman nu a fost considerat un erou ca superman, spiderman si altii deoarece el este un om si nu are puteri supra naturale, dar toyusi are getgeturi foartetari facute de el si de asta el chiar e considerat un erou.Dar subliniez el nu e ca ceilalti super eroi, e diferit, si faza ca e sinistru nu stii trecutul lui? Parinti lui au fost ucisi in fata lui cand era mic, cred ca avea vreo 10 ani.