| anonim_4396 a întrebat:

(De plictiseala) Intrebare pentru fete:

De cine va place cel mai mult din SHINee?

1. Onew:

http://i.imgur.com/GH0vY.jpg

2. Taemin:

http://imgur.com/TKe9u

3.Key:

http://i.imgur.com/wfNiV.jpg

4.Jonghyun:

http://i.imgur.com/hKrTl.jpg

5. Minho:

http://i.imgur.com/fHOyN.jpg

Va dati seama din numele si poza mea de cine imi place(1.)

21 răspunsuri:
| lalalalallll a răspuns:

Mie imi place de Onew dar Key a iesit asa de dragalash in poza aia!

| yomisam a răspuns:

Minho!

| SuperNovaaaaa a răspuns:

DonChihote:*:X:*:Xsunt de acord cu tine, bomboana dulce:*!

Răspuns utilizator avertizat
| LifTwist a răspuns:

Imi place nr.4" Jonghyun! big grin ^^

| ღSupradozaDeViseღ a răspuns:

Key si Minho...Si Onwe este dreagutzbig grin.

| Maddieeee a răspuns:

Poii totsii sunt dragutsiilove struck in afara de ala blond.happy
dar primul si ultimul sunt cei mai dragutsiiilove struck

| iReal96 a răspuns:

Ce ma tu esti japonez?

| iHeartKpop a răspuns:

Sunt blocata intre Key, Taemin si Onew.cred ca.cred ca. cred ca. nu stiu ce sa cred

| RockIsLife a răspuns:

Onewlove strucklove struck Clar:plove struck

| loveanime7043 a răspuns:

3 si 5

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Niciunul.Si nu imi place Justin Bieber.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bine poate ca sunt draguti.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Draga, dr ei sunt coreeni nu japonezihappy!

| Lace a răspuns:

Nu ascult melodii de la trupa SHINee, dar cu siguranta il aleg pe Minho! big grin

| nopenopenopenoope a răspuns:

Primulsmug

| Andreeadixi a răspuns:

Key, normal(pentru mine:X:X:X)

| CubDeGheață a răspuns:

Sa vedem. Onew mereu ma da pe spate cu vocea lui. Si cine nu stie de celebra "Onew condition" day dreaming. Obsesia lui pentru pui il face si mai amuzant decat e rolling on the floor...

Next. Taemin e un geniu. Baiatu` asta are oase in corp? Dupa cum se misca nu prea cred. Si e atat de adoraabiil puppy dog eyes.

Next. Diva de Key day dreaming. Ador stilul lui si sa nu mai zic de voce. Danseaza atat de bine pe dansurile de fete rolling on the floor.

Next. JongHiun. Primul cuvant care`mi vine in minte. Inger. De ce? Vocea lui e pur si simplu... =p~.

Next. Minho. Clar, cel mai sexy baiat din trupa. Pe langa faptul ca am caracterul identic cu al lui ii ador vocea masculina si mai ador faptul ca e inaalt.

Cu toate astea, pentru mine Jjong ramane pe primul loc love struck.

| Madalina_Mady_1997_LXiL a răspuns:

Imi place Taemin...e suuuper dragalas...parca e un copil mic

| DianaOnew a răspuns:

Onew :X:X:Xnormal, evident k ONEW love struckxlove struck:

| HyunAe a răspuns:

Key si taemin.dar onew are o voce super.key e ff dragut! sexy charisma.si taemin danseaza suuper