| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi a întrebat:

Deci, ca tot e scandalul monden, cu cine tineti : Oana sau Pepe? laughing primul' care da raspuns si tine cu cine tin si eu dau funda.restul' voturi.(vreau pareri) si ca sa primit funda argumentati (cel mai tare argument funda).
FUNDAAAA >:

Răspuns Câştigător
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Categoric PEPE. De ce? Uite asa. Din cauza ca Oana e o tarfa ordinara. E o cvrva. O proasta rasfatata care se crede ca e cea mai tare din parkare da nu e niky pe atatah. E o proasta.Tin cu PePe pentru ca din totdeauna mi-a placut de el. NICIODATA, absolut NICIODATA nu mi-a placut relatia dintre PePe si Oana.

19 răspunsuri:
| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Eu tin cu Oana ( pai este bunalaughing, si in aldoilea rand nu sunt gay sa-l aleg pe pepe)

Apache
| Apache a răspuns:

Oana e o mahalagoaica ordinara...iar pepe un cocalar ce are la numarul de la masina P L M...
mai dai dracu de idioti ...tocmai de astia iti pasa ma tie?

| FuegoJr a răspuns:

Sincer, și eu țin cu PePe big grin Oana a fost prea nesimțită după ce i-a făcut în casa. Și după cât a mințit, nu mai merită nimic. A fost nesimțire curată. Dar, așa-s oamenii în ziua de azi. Le iei tot ce vor și pe urmă se c*c* pe tine. Nu ai ce le face.
Mdeap. Așa a ajuns România în ziua de azi. Nu mai ai ce vedea la tv. Înainte mai era un film, o comedie ceva. Acuma când deschizi tv-ul vezi numai divorțuri peste divorțuri. Dar, n-ai ce face.

| SlăninăCuCeapă a răspuns:

Eu il aleg pe Pepe. Dupa mine Oana este o crva ordinara. E proasta si tmpita. Pepe stia ca il inseala dar a tacut din gura. Oana e o tarfa! Si @Budă chiar daca e buna e proasta handicapata si nebuna rau. happy

| push2gl a răspuns:

Sa se impuste amandoi, acum cand lumea este lovita de razboaie si atatea nenorociri astia numai Pepe -Oana; Iri-Moni. Lasa-i frate ca nu mor de foame daca se despart

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Cred ca ai gresit categoria laughing

| PufuleţiCuCaramel a răspuns:

Pepe.Ai vazut si tu, proasta aia de Oana i-a luat tot din casa lui Pepe.Tot ce nu-i apartinea.Ai vazut, casa era facut de Pepe si de tatal acestuia. Oricum, nu cred ca va ramane asa.Pepe a marturisit ca Oana este cautata de politie!

| ȘtefiȘtef a răspuns:

Cu Pepe. Oana l-a inselat si este numai vina ei. Este o nenorocita si o tarfa care se crede cea mai tare si (hai sa fim seriosi) nu e! Este doar o fetiscana care daca nu se marita cu Pepe, nu stia nimeni de ea si nu aparea la TV de pomina cum face acum.

| Nimic00 a răspuns:

Doamne, toată media e plină de divorţuirle astea 2[Iri-Moni, Pepe-Oana], şi acum şi TPU? So, so disappointed. :`< Parcă ne daore pe noi capu` de viaţa lor personală sigh Adică, nu se poate uita mu` la TV, că este invadat de cele mai noi ştiri din... divorţul cutărescu! SENZAŢIONAL! De nu-ţi vine să arunci TV-u pe geam! Cât de urât, să-ţi speli rufele în public...

| Meluma a răspuns:

Cu ala din mijloc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am inchis televizorul, am venit aici pe la comics in speranta ca voi scapa de ei! Dar cineva trebuie sa ni-i bage pe gat, nu?
Iar eu tin cu niciunul...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba nu ai dreptul sa pui absolut orice intrebare. Acelea care ofera funda pe nimic, care cer rezolvarea temelor, care sunt puse in deradere, care au continut vulgar, obscen, imoral, care nu sunt intrebari, care fac spam cu nu stiu ce linkuri si reclame, care se au raspuns pe prima pagina a cautarii Google. Astea sunt interzise.

| Bylok a răspuns:

Pepe deoarece canta frumos:d... in rest nu ma intereseazawinking

| Alysée a răspuns:

Da chiar, la stiri era ba o stire cu razboaie.cutremure,ba una despre divortul lor, penibil.nu tin cu nimeni e treaba lor dar totusi cu pepe, e mai bland.

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi explică:

Byanka imi place raspunsul tau happy sa vedem ce raspunsuri mai avem straight face dar tu esti foarte aproape de fundita (sau fundita de tine)

| ÎmplumutPufuieţiDalNuiMaiDauÎnapoi explică:

1. ma doare drept in c*r de ei. spuneti voi ca imi pasa mie de astia (unii).am vrut o parere, sa vad ce credeti, am omorat pe cineva? daca nu va place jeth d'aci si nu mai comentati.Tpu este un site unde pui intrebari.am formulat o intrebare? daaa.am dreptul sa pun ce intrebare vreau? daaa, imi interzice cineva sa pun intrebarea pe care am pus'o? nuuu.asa ca shut up (astia care sau revoltat)

| Ododododo a răspuns:

Cu Pepe baiatul chiar a tinut la Oana iar ea a dat cu piciorul la tot iubirea lui everything el i-a cumparat masini haine enspe mii de brizbrizuri si ea pufff repede cu Tudy. E doar o femeie fara feelings sa piarda tot procesu cu Pepe si sa scoata bani pe gura si pe c**. Pepe are toata sustinerea mea.
In privinta ca ar fi gay nu conteaza prea mult mai degraba SUFLETUL lui e mai important decat ce ii place dar nu multa lume isi mai da seama de lucrul acesta.

| Deyu_4766 a răspuns:

PEPE de ce? pentru ca canta Oana ce face? manca baniiii happy!

| DenisaAryana a răspuns:

Eu tin cu Pepe(E un tip super cool ca tine,frumos are bani,e corect,nu face pe desteptu,nu e arogant, e misto ca tine si e faimos, iar cu toate ca s-a despratit de Oana el inca nu e trist si nu regreta)