| Mrkta007 a întrebat:

Deci sa zicem ca tu esti soferul unui autobuz happy si la prima statie urca 15 persoane la a doua statie covoara 3 si urca 4 la a 3 statie cobaora 6 si urca 9 dupa ce ajunge la a 4 statie ce culoare au ochi soferului? laughing) cine stie are ce vrea el! laughing

Răspuns Câştigător
| AndreeaCristina96 a răspuns:

Caprui deoarece la incepui presupunem ca eu sunt soferul si eu am ochii caprui

11 răspunsuri:
| Gabica a răspuns:

Albastrii!

| AndreeaCristina96 a răspuns:

Am raspuns prima pls da-mi funditabig grin

| VirusS97 a răspuns:

Negri

| UNomBATRAN a răspuns:

Verzibig grin

| JustMeBăi a răspuns:

Plini de teroare.

| MetalRocker a răspuns:

Verzi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Caprui ca doar eu sunt soferul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai, daca eu sunt soferul, ochii mei au aceeasi culoarelaughingsi la prima si la ultima statiebig grin

| kri a răspuns:

Caprui ca ai zis ca sa presupunem ca sunt eu soferuhappy

| Balonashee a răspuns:

Buna
Eu cred ca din cauza nervilor ii avea rosiilaughing
Pa, pa

| criiisa a răspuns:

Caprui.ai tai?