| mario a întrebat:

Un hipiot se urca in autobuz si se aseaza langa o foarte frumoasa si tanara

maicuta. La un moment dat, o intreaba:
- Ce zici? Putem sa facem sex?

- Nu, raspunse ea, sunt maritata cu Dumnezeu.
Si, la urmatoarea statie,

se ridica si coboara.

Soferul de autobuz, care auzise discutia, se intoarce catre hipiot si ii

spune:

- Iti pot spune cum sa faci sex cu ea.

- Da? intreba hipiotul.

- Da! raspunse soferul de autobuz. Ea se duce la cimitir in fiecare

marti noapte sa se roage, deci te duci acolo imbracat cu o mantie alba, iti

dai cu o crema alba pe fata si zici ca esti Dumnezeu.

Hipiotul se decide sa incerce si ajunge la cimitir, asa cum i-a sugerat

soferul de autobuz, in prima marti noaptea.

- Sunt Dumnezeu, zise el maicutei, tinandu-si fata acoperita. Fa sex cu

mine!

Maicuta isi da acordul fara intrebari, dar il roaga ca, intrucat tine la

virginitatea ei, sa faca doar sex anal. "Dumnezeu" a fost de acord si a

trecut la treaba. Dupa ce a terminat, el sari bucuros in sus,

descoperindu-si fata:

- Ha-ha! tipa el. Eu sunt hipiotul!

- Ha-ha! tipa maicuta. Eu sunt soferul de autobuz!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu sti regulamentul TPU? Vrei cumva sa-ti pierzi contul? Pe TPU se pun intrebari nu se spun bancuri sau alte prosti.
Asa ca te rog sa spui, intrebarea ta care este?

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Auzi ma anonim te-ai gandit ca singurul motiv pentru care sunt unii pe site este ca sa faca panarama? fara suparare dar TPU e un site de toata jena daca nu isi da seama ca panarama de pe site il face asa de popular! http://neata.a1.ro/......_3851.html

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amuzant... ffffffffffffff amuzant! bv

| ╰•●๋° rღxx°●๋•╮ a răspuns:

Si ia spune tu domnule "anonim", categoria aia numita destul de sugestiv zic eu, "Trivia/Amuzante", oare pentru ce o fi?