| CreepyDarkness a întrebat:

Din desenul Naruto Shippuden eu cred ca Rikudou Sennin este cel mai puternic.Ce parere aveti?

7 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

I se spune zeul shinobi si a invins o creatura compusa din toate cele 9 bestii cu cozi (precum vulpea din Naruto). Mai e ceva de spus?

P.S. Naruto e anime, nu desen.

| Never4ever a răspuns:

Este foarte puternic intr-adevar dar mai sunt si altii care trebuie luati in considerare.

| KinokoஐKee a răspuns:

Rikudou Sennin este intr-adevar foarte puternic, dar nu mi se pare ca el este cel mai puternic dintre toate personajele. Exista presupun si mai puternici decat el, chiar daca Rikudou este legendar.Nu este printre personajele mele favorite, deci nu-ti pot spune chiar lucruri in amanunt despre el.Este intr-adevar puternic, dar dupa cum ti-am spus si mai sus, nu este CEL mai puternic dupa cum spui in intrebarea ta. Apropo Naruto Shippuden nu este un desen, este un anime, desenele animate sunt destul de diferite de anime.(Fara suparare!)

| MangekyouSharingan a răspuns:

Pai nu stiu dar inca din seria naruto am fost sigur si inca sunt sigur ca naruto este cel mai puternic laughing adica...doar el e pers principal nu?laughing

| AndreeutzaDeea a răspuns:

Buna,in primul rand Naruto Shippuden nu este desen, este anime, sau animatie japoneza.Probabil ca esti fan Naruto dar am simtit nevoia sa te corectez in aceasta privinta.Rikudou Sennin este foarte puternic si ai dreptate.Nu este preferatul meu dar nu pot nega un lucru evident, si acela ca este puternic, insa nu mi se pare a fi cel mai puternic, trebuie luati in considerare si ceilalti!

| Ola43 a răspuns:

Si care "ceilalti" sunt mai puternici decat rikudou sennin?

| Rafael1234 a răspuns:

Da ai dreptate m-am interesat si este adevarat