| irina41099 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul naruto shippuden

Răspuns Câştigător
| Buffulete a răspuns:

E cel mai tare! are tot dragoste, amuzament si drama

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Dap, cel mai tare

| RoseQueen a răspuns:

E suta la suta magnific! Ador Naruto si pentru mine e ca o a doua viata uneori.E atat de tare ca uneori doar la asta ma gandesc uitand complet de realitate.

| Dotdotggg a răspuns:

Este cel mai tare serial am vazut toate episoadele si in naruto normal si in naruto shippuden.Si sunt curios ce o sa se intample cand o sa inceapa razboiul.

| ragemvp a răspuns:

Este cel mai super serial! abia astept sa inceapa razboil! apoi urmat de One Piece si Bleach!

| alexandra5251 a răspuns:

Buna mie mi se pare un serial foarte frumos, si imi pare foarte rau ca nu l-am vazut pe tot!