| CreepyDarkness a întrebat:

Din Naruto Shippuden am gasit pana la episodul 291 exista si alte episoade si daca da unde le pot gasi.

Răspuns Câştigător
| DaYannaDG a răspuns:

Pana in prezent sunt 291 episoade, episodul 292 apare joia asta, il poti vedea pe http://anime.kage.ro/anime/naruto-shippuden/
Daca vrei sa afli mai multe poti citi manga, este mult inainte si apare in fiecare joi (la fel si episoadele). Te poti uita aici http://anime.kage.ro/manga/naruto-manga/

Funda? :)

5 răspunsuri:
| irbis a răspuns:

Ep 291 e cel mai recent. 292 nu a aparut inca.

| Never4ever a răspuns:

Sunt 291 de episoade pana in prezent.In fiecare joi apare cate unu.Vizionare placuta!

| KinokoஐKee a răspuns:

Sunt 291 episoade pana in prezent! Joia viitoare apare 292!

| Leptosome a răspuns:

Pe anime.kage.ro apar in fiecare joi, daca nici acolo nu a aparut inseamna ca nu mai este altundeva.

| Andre3y12345 a răspuns:

Pe Anime-Kage sunt la curent cu episoadele, daca acolo sunt 291 nu gasesti un alt loc mai innaintat cu episoadele. Astepti sa vina ziua de joi sau te poti uita pe manga.winking
Funda?