| deadea01 a întrebat:

Heii! Am nevoie de ajutor. Am inceput sa ma uit la Naruto Shippuden insa de la episodul 337 nu mai continua. Mai sunt episoade, daca da unde le pot gasi? Multumesc anticipat!

P.S: Dau si funda

Răspuns Câştigător
| escapegoatxd a răspuns:

Salut, uite aici siteu''ul unde poti vede toata seria de Naruto : a-kage.info
Pui mouse'ul pe casuta cu "anime" si cauti Naruto Shippuden dai click si incepi cu ce ep. vrei.
Ps : O aparut si 338 :X!

3 răspunsuri:
| OoOAkaTZukyOoO a răspuns:

In fiecare zi de JOI a saptamanii apare cate un nou episod.

| alinexexeexexex a răspuns:

Trebuie sa astepti pentru ca este un anime ongoing adica in curs de desfasurare ar trebui sa apara cam un episod in fiecare saptamana

| deadea01 explică:

Multumesc muult