| ăiz a întrebat:

Din plictiseală am făcut un prim "comic" : http://i.imgur.com/lANNq.jpg
păreri?

16 răspunsuri:
| NuConteazaCineSunt a răspuns:

Supper tarelaughing

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Reusit dar, doar atat ca apoi ti se urca la cap

| DeeDee a răspuns:

E constipat?laughing

| Deny1333 a răspuns:

Uite ceva ce mi-a plăcut într-adevăr. te pricepi destul de bine.
good job! ^^

| OneMoreChance a răspuns:

Cat de tare rolling on the floor e reusit pe bune laughing) si apropo sa stiti ca nu lingusesc pentru fundabatting eyelashes

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

Tare rau ...trebuie sa lucrezi un pic la replici. este haios... ai talent la desen! continua cu ele caci mie imi place!

| SMTHING a răspuns:

laughing

Fain rau pentru un prim` comic laughing

| EllyFMS a răspuns:

Buun, e foare dragut!

| Nimic00 a răspuns:

E dragut. Continua.

| Zuzzy05 a răspuns:

Chiar imi placelaughingcontinuahappy.

| Biby a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floorrolling on the floorFoarte amuzant.

| Lisa a răspuns:

laughing Ce bine ca nu esti un iustinel. Ma bucur sa vad ca cineva mai apreciaza "WC-ul" si nu "Buda" din cand in candlaughing)

| zacusca16 a răspuns:

E cel mai tare comic pe care l-am vazut deci numai pot de ras
continua tot asa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol nu mai pot de ras rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, draguta surpriza si iesita din comun. De la "Cateva ore mai tarziu" am tot inceput sa ma intreb "mda...si apoi?", dar ti-a mers.

| 20cmREC a răspuns:

Gg, go on.ai un + de la minebig grin