| bogdan324 a întrebat:

Am facut un comic,e facut din plictiseala, sper sa va placa!
http://i.imgur.com/fI1uz.png

14 răspunsuri:
| Cristianne a răspuns:

Mno,măcar fă și tu ceva în paint, că și fratele meu poate băga fraze la întâmplare și să spună "că a făcut un comic".

| bogdan324 explică (pentru Cristianne):

Cel putin e un COMIC!(am mai facut un comic, are cerintele tale, e facut in paint)categoria asta s-a dus de rapa

| AikkoxD a răspuns:

Interesting.
-not-

| Elsiane a răspuns:

Doamne... cică "nu era pentru tine". Bine i-a făcut!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Super! Bafta in continuare! big grin Daca asta l-ai facut din plictiseala, atunci unul facut cu intentie va fi de top!

| bogdan324 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru apreciere, oricum, au cam disparut marii comicari, si categoria "comics" s-a dus de rapa...

| MarYan00 a răspuns:

rolling on the floorlaughing nice :p

| MarYan00 a răspuns:

Cica "nu era pentru tine"laughing)

| NeneaGogu a răspuns:

Dragut

| mariuseu12 a răspuns:

Auzi la ea "nu era pentru tine " laughing rolling on the floor

| hotnews a răspuns:

Waiting,waiting asta e tot.

| Moldoveanu_Alexandru_1990 a răspuns:

Ce minti cica e facut de tine e dupa 9gag imaginea laughing

| bogdan324 explică (pentru Moldoveanu_Alexandru_1990):

Ia arata-mi unde e de pe 9gag? asta e comic facut de mine, asa ca shu up

| Andrushk30 a răspuns:

Imi place, dar nu asa de mult!big grin