| RochEq a întrebat:

Dintre guy si kakashi acu cine ar castiga ca cand erau mici guy era mai tare ca kakashi.
argumende de ce

5 răspunsuri:
| Niklauss a răspuns:

Kakashi era mia tare si cand erau mai mici nu ai vazut video ca il batea la tot kakashi pe guy?
http://www.youtube.com/watch?v=UjRtXd53M8A
http://www.youtube.com/watch?v=D4Uu36KlPxw
Si Kakashi ar castiga pentru ca are Chidori, Kamui cred ca are toate elementele. si Guy are nuami Tijutsu si portile lui sanpietru! Sper a te-am ajutat funda?

| Cristian2003 a răspuns:

Guy nu ar putea sa il invinga nici intr-o 1000 de ani pe Kakashi pentru ca Kakashi are si sharinganul, e si un ninja istet dar si poate copia multe jutsuri si nu stiu de ce Guy insista atat ca sa-l invinga pe Kakashi pentru ca e mult peste nivelul lui

| Stella17 a răspuns:

Kakashi pentru ca are sharingan si foloseste ninjutsu taijutsu si genjutsu iar Guy doar taijutsu.

| Izumo a răspuns:

Kakashi pentru ca are sharingan dar ei se confrunta nu in bataie in probe fizice si de logica pana acum scorul cred ca este egalwinking

| MayMiruna a răspuns:

Kakashi,pentru ca e mai destept.Dar ar mai fi o farianta ca Guy sa castige cu dinamismul sau de neconceput.