| naruhina1030 a întrebat:

Dupa avatar the last airbender the search s-a facut anime sau animatie? link?

Răspuns Câştigător
| Nighty95 a răspuns:

Nu,
Dar este Avatar : The Legend of Korra
Care are loc dupa ~70 ani mai tarziu si Aang e mort.

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...the search este o triologie de benzi desenate facute de creatorii originali ai seriei si publicate de dark horse comics.
Dupa ce o sa sa se incheie seria asta o sa urmeze alta in care accentul o sa se puna pe construirea a republic city *orasul din legend of korra *.

-Legend of korra e continuarea la the last airbender, si are loc 70 de ani in viitor in republic city, cu urmatorul avatar. (korra ).
Sezonul 2 apare acum pe 13 septembrie.
Daca vrei un link cu sezonul 1 da-mi mesaj privat.

SI vezi ca mai e o serie de benzi desenate...the lost adventures. Daca nu stiai de ea o poti citi aici :

http://www.mangahere.com/......dventures/

| Miauti a răspuns:

S-a facut si film (live action)

| Fulbaster a răspuns:

Nu,nu s-a facut, mi se pare ca s-a facut o manga dar acum a aparut o "versiune" mai noua "The Legend of Korra".