| Raluu01 a întrebat:

E primul : http://i.imgur.com/aDlOA.png

Fiti ingaduitori :d

7 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu o sa fiu.Dar daca mai exersezi in paint atunci o sa fie altceva.

| Șușșș a răspuns:

Cu ce program l`ai facutstraight face? Mereu,in fiecare comicuri, vad fata aia inlacrimata d'oh si sa nu zici paint, ca nu e laughing

| Ŧคгคภย๓є a răspuns:

*raspunde doar pentru funda*

Supra extra misto!

| AnneMarri a răspuns:

sunt ingaduitoare, sunt sunt, da ce reprezinta?!

| jvEcu a răspuns:

Ai gasit la capatul unui curcubeu o oala si un pitic,te-ai batut cu piticu' si ai stat la soare dupa, uaau straight face, interesant yawn.

| Raluu01 explică:

Șușșș : Cu site-ul ala de jos din colt. L-am vazut si eu la cineva.
Cat despre restul va zic drept ca nu m-am chinuit mai mult de 5 minute la el. L-am facut mai mult de plictiseala.

| iiGabytsa a răspuns:

Dragut...am fost ingaduitoare. funda?whistling