| sirocco a întrebat:

Era mai demult cand eram mic pe tvr1 sau tvr2 un desen animat cu 1 baiat care avea o nava zburatoare care se transforma in robot acea nava decola dintr-un munte unde era o cascada doar atat imi amintesc va rog daca stie cineva sa-mi spuna cum se numeste probabil cei nascuti inainte de 90 stiu.

Răspuns Câştigător
| dannyel86 a răspuns:

Era doar un baiat sau erau mai multe personaje? Desene cu roboti sunt Grendizer, Macron, Voltron. Cauta imagini pe Google cu ei si vezi de care iti amintesti. Daca nu sunt ei, revino cu informatii mai detaliate.

2 răspunsuri:
| sirocco explică:

Era un baiat adolestent se lansa pe un tunel cand iesa din acel tunel se echipa automat cu un costum special si intra in acea nava apoi nava decola dintr-un munte se deschidea o trapa unde era o cascada atat imi amintesc si nava se transforma si in robot

| sirocco explică:

Grendizer este multumesc ai funda