| St_Radwcu_1986 a întrebat:

Era un desen cu o randunica care era lovită și a îngrijito o familie si dupa ce s-a facut bine le-a dat câteva semințe sa le puna i pământ drept de mulțumire. Stie cineva cum se numea desen

1 răspuns:
| teo530 a răspuns:

Pare a fi o poveste educativă pentru copii ca cele de acum 12 ani de pe mimimax. Familia a îngrijit rândunica şi ca mulţumire ea le-a dat nişte seminţe să le planteze şi din ele a crescut o comoară. Cam aşa sunt desenele de care zic.