| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Era un episod din fetițele Powerpuff cand eram eu mica si ele erau arse de soare aveau arsuri solare si le ustura. Mi-l poate găsi cineva?

Răspuns Câştigător
1 răspuns:
| vodami92 a răspuns:

Nu ai cum sa uiti asa serie! am copilarit si eu cu ea! ce este acum e oribil! originalul era misto! este ca si cum ai incerca laboratorul lui dexter actual! sau johnny bravo actual! nu ai cum e imposibil! si gandeste-te ca asta era tehnologia atunci! computere vechi din alea cu windows vechi! acum normal soft nou! etc! ramanem cu astea! asa cum erau! dar erau mai bune! in general astea cu super eroi sau eroine! iti capteaza atentia imediat! ca nu stii ce pateste aia sau aia! ala sau ala! in fine! powerpuff girls acum numai este despre asa ceva!