| elynutzu a întrebat:

Imi amintesc de un episod dintr-un desen animat, Dexter sau Fetitele Powerpuff, in care un personaj spunea doar "ufi" sau "pufi". Isi pierduse jucaria si era ca si hipnotizat. Ma poate ajuta cineva sa gasesc acel episod. Meersiii!

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| vodami92 a răspuns:

Daca nu ma insel vocea lui dexter era a lui Cristina Serac! care a dublat si pe as ketchum din pokemon! dee dee a fost dublata ba de Mirela Corbeanu! ba de Anca Sigmirean! tatal lui dexter era dublat de Petre Ghimbasan! si apoi de Sebastian Lupu! mama lui dexter era dublata de Ileana Iurciuc! mandark si major glory erau dublati de Richard Balint! ursul vantului dublat de Rin Tripa si Daniel Vulcu! pasarea oceanului dublata tot de Mirela Corbeanu! domnul luzinsky si puppet pal mitch erau dublati de Florin Stan! val hallen si puppet pal clam erau dublati tot de Rin Tripa! agentul honeydew dublat de Geo Dinescu! invincibilul krunk dublat de Alexandru Rusu! politisti dublati de Doru Presecan! de altfel si sotia lui Doru Presecan! Mariana Presecan a dublat si ea! Doru Farte la fel! era naratorul! dar si Richard Balint totodata! blue falcon era dublat de Florian Silaghi!

| ONR1R4 a răspuns:

Iar tu ma futu****a de infe******** para***** ce tot postezi prostile astea handicainfectoparazitimo mdfkr pusy

| Simpatic a răspuns (pentru ONR1R4):

Faceti raport si va disparea.
este un frustrat de troll.
un bolnav care probabil scrie de la psihiatrie!

| ONR1R4 a răspuns (pentru Simpatic):

Geaba i-am dat de 5 ori astazi nimic

Si eu daca zic parazi* asyia ami anchide contul imediata pe astia nu-i vede admini handicainfectoparazitimo mdfkr pusy de admin