| TraficDeMentosane a întrebat:

Stiu ca era un episod cu fetitele powerpuff, cand erau deja mari, sau ma rog, isi imaginau. Cine ma ajuta sa gasesc ep?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
6 răspunsuri:
| xCookiieMonster a răspuns:

Nu stiu dar daca il gasesti sa-mi spui si mie da?
plz

| gasgicarul1998_8295 a răspuns:

Nu exista un astfel de episod din cate stiu exista unu dar aia din inchisoare s-au inbracat ca ele sau ceva de jenu deci nu prea cred ca exista happy funda?

| LetalShot a răspuns:

Orasul clipsvvile episoul se numeste

| Grafytii_Stefan_1997 a răspuns:

Da ma ce bune eraulaughing

| Teodora_Isabella_2000 a răspuns:

De fapt acel episod nu e orasul clipsville, este un episod in engleza in care fetitele powerpuff calatoresc in timp si se indragostesc.