| andrei47 a întrebat:

Erau desenele alea cu pisici de la groapa de gunoi cu masinile parasite. Mai stiti cum se numesc? thinking

Răspuns Câştigător
| LightOfDeath a răspuns:

Heathcliff?

3 răspunsuri:
| LightOfDeath a răspuns:

Top Cat cred.

| andrei47 explică (pentru LightOfDeath):

Nunu, astea sunt acelea mai vechi, eu imi amintesc de ceva pisici, si erau la ceva parc de asta de masini abandonate, este un episod cu ''casa viitorului'' si unul cu ceva cursa de motociclete'' laughing), era un pisoias mic cu bereta si era indragostit de pisica aia alba laughing. Vai ca nu mai stiu cum se numeau sad

| andrei47 explică (pentru LightOfDeath):

Daaaaa, vai, mersi mult >big grin

| LightOfDeath a răspuns (pentru andrei47):

Heathcliff?