| RorySan a întrebat:

Este frumos anime 11 eyes merita vazut?

25 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da e, toate desenele anime sunt frumoase. Incearca si desene dupa timp-ul lui Ceausescu: Floarea cu 7 culori, Mirabela in jurul lumii. Sunt foarte frumoase dar e greu sa le gasesti subtitulate in romana. Bafta.

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt chiar desene, sunt anime.Animele nu sun pentru copii, gen Mitabela si cei 3 purcelusi.Ele sunt despre adolescenti, dragoste, prietenie, familie, suferinta etc.Sunt povesti serioase si cu multe episoade.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 愛日本):

Crede-ma stiu si eu ce sunt. Am pc-ul plin si de muzică de la anime tot.winking

| RorySan explică (pentru anonim_4396):

Imi spui si mia niste melodii de la anime care tiau placut te rog si cate un link daca ai vrea

| anonim_4396 a răspuns (pentru RorySan):

Http://m.youtube.com/watch?v=Dcfc5zKPbag astea 2 sunt frumoase părerea mea.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Nu neaparat le zic tocmai din nu mai stiu ce episod. Ca nu eram atunci pe calculator sa pun multe link-uri.winking.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Comentariul tau n-are niciun sens. Ea a cerut melodii de la anime-uri si tu numai melodii de la anime-uri nu i-ai datwinking

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyourinmaru):

AnimeAnonim ca sa stii si tu eu atunci am raspuns dupa telefon si crede-ma e mai greu ca daca deschid fila ma deconecteaza dupa TPU. Asa ca fara comentarii. Bafta.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Tot nu pricepi. Esti pe langa.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Frate. Nu iti convine nu mai comenta. Bafta.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Stii ce-i aia melodie de la anime? Ce oameni batuti in cap...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Puiule 1. Nu e intrebarea ta sa comentezi. 2. Alta treaba nu ai? Stai calm ca e ultimul raspuns aici pe care il zic.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Bine, puiule, daca nu vrei sa pricepi n-am ce-ti face. Bafta! :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Stii regula 1 din regulament? Sa nu te pui la mintea celorlalți? Faza cu "Nu stii nimic, nu mai răspunde. Lasă-te." Nu amice du-te sa răspunzi in alte părți. Te pupa Blue:*.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Tu esti ala care nu stie nimic. Stiu ca nu trebuia sa ma pun la mintea ta, dar chiar imi place sa ma amuz pe seama celor ca tine laughing

| anonim_4396 a răspuns (pentru Hyourinmaru):

Crede-ma esti un copil cu problema. Eu nu iti mai dau raspuns ca n-am cu cine vorbii. N-ai cu cine, n-ai cu ce.winking Pa-pa.

| Hyourinmaru a răspuns (pentru anonim_4396):

Bye, nigga. Apropo, se scrie "vorbi".

| RorySan explică (pentru Hyourinmaru):

Mersi ^-^

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai pc-ul plin de muzica anime, dar muzica ta preferata de la anime nu are nici o legatura cu animele fiind cantata de Brintney Spears.Acum nu stiu daca sa te cred sau nu laughing
Ce intelegi tu prin muzica anime?

| anonim_4396 a răspuns (pentru 愛日本):

Puiu' pe lângă acum o sap am sters tot din pc. Nu ma mai ocup cu muzica anime. Eu sunt rapper. Ascult rap si dustep compun rap. Asa ca gura mica, esti trecuta. Pass.

| 愛日本 a răspuns (pentru anonim_4396):

Prea multe figuri, mai lasa-le ca nu-ti fac bine si nici macar nu aveai de ce sa-ti dai filmele astea penibile.

| anonim_4396 a răspuns (pentru 愛日本):

Taci.

| Just4Joker075 a răspuns:

Sunt frumoase toate desenele animele si mie imi plac