| EllaEllii a întrebat:

Eu am gasit 8 fete (in 2 zile) voi cate gasiti (fiti sinceri)?
http://www.trilulilu.ro/BladeBV/41c503aa8a4463

Răspuns Câştigător
mariana
| mariana a răspuns:

Eu le-a gasit pe toate 11, in cca 1 minut.
Sunt convinsa ca, privind mai atent si tu le vei descoperi pe toate, este vorba de perspicacitate si de o analiza de detaliu. Acest gen de jocuri sunt foarte bine pentru dezvoltarea perspicacitatii si a imaginatiei.
Unele dintre figuri sunt mai mici, altele mai putin deslusite(sunt printre imaginile din partea de sus a desenului printre verdeata), altele sunt mai mari si ocupa mai mult spatiu(in partea de jos a desenului) etc.
Incearca din nou si sunt covinsa ca vei reusi.
Succes si sanatate.

9 răspunsuri:
| shanela a răspuns:

11 fete i n ma putin de 1 min

| Deedii a răspuns:

Toate dintr-o singura privire.[11 sunt toate! ]
Am imaginea asta in calculator si m-am uitat la ea 1 minut si le-am gasit pe toate.ce-o fi asa greu nu stiu! =p~
Funditzsa?smug

| TheFictionist a răspuns:

11 în mai puţin de un minut.

| SentimentalConsil a răspuns:

11, foarte bun concursul, numai in partea stinga a imaginii gasesti 6 fete

| PinkPanther a răspuns:

11 in aproximativ 1 minut

| anoni a răspuns:

Da,11:5 fete in padure, 4 din pietre si 2 pe margini
have a funny day happy

| Noname_4058 a răspuns:

8big grin pune si copacii cu apa

| Dragonisgaby a răspuns:

Peste 1000 in 1.3 secunde (sunt pe plaja)

| Danyela_9607 a răspuns:

11 in 1 minut