| biencutza240 a întrebat:

Exista cumva fantome? Pentru cel mai bun raspuns dau funda!

10 răspunsuri:
| Miauti a răspuns:

Da! in benzile desenate exista multe fantome.

Răspuns utilizator avertizat
| hecamefrommetalland a răspuns:

Da,uneori,după moarte nu suntem pregătiți pentru,,viața de apoi,, așa că suntem forțați să rămânem aici, să ne terminăm scopurile și să plecăm. Fantome există, poate e una chiar acum lângă mine și citește ce scriu, poate lângă tine, așa cum sunt și oameni veniți din viitor printre noi.

| nowar a răspuns:

Nu,eu cel putin nu am vazut nici una.Tu ai vazut fantome?nail biting

| ѕмιℓєє a răspuns:

Nu există fantome.

| secrets a răspuns:

...nu cred ca ai nimerit categoriabig grin

| DaYannaDG a răspuns:

Nu, nu exista asa ceva. doar in filme, desene, benzi desenate etc.
Si chiar daca ar exista. nu le poti vedea :-s

| Mamarutele a răspuns:

Eu nu am vazut nicio fantoma pana acum, dar o mare parte din mine crede ca exista.

| iiStrawberry a răspuns:

Pff...fantome? pe bune? nu exista asa ceva oh go on

| GaNjaGUN a răspuns:

DA daca vr mai multe detalii mai vb!