| Pricope_Marius_1997 a întrebat:

Exista vreo asemaanare intre cele 4 personaje din benzi desenate Batman, Spawn, The Punisher, Black Phanter ma refer la personalitate si care e mai dur mai mai periculos.

Răspuns Câştigător
| siriusblack98 a răspuns:

Personalitatea cam toti 4 o au indreptata spre aceeasi directie.Un echilibru intre bun si rau cu un plus de inclinatie spre razbunare fata de rau-facatori.La intrebarea care este mai dur si mai periculos raspunsurile fiecaruia vor tine de subiectivism.Eu unul as vota pentrul clasicul Batman.