| TheTimeKiller a întrebat:

Vreau sa citesc benzi desenate cu batman sau The Punisher. Imi puteti da un site unde le gasesc?

Răspuns Câştigător
4 răspunsuri:
| calmopenmind18 a răspuns:

Animekage.ro

| TheTimeKiller explică (pentru calmopenmind18):

Nu e bun ce mi-ai dat e cu naruto si eu il urasc pe naruto nu suport desenele alea. Imi plac astea cu batman, Punisher daca ai vreun site unde gasesc astea iti dau si funda big grin

| alex1282 a răspuns:

Salut, cel mai bine este sa incepi...cu inceputurile lui Batman. Iti recomand un site cu/de benzi desenate vechi (anii 50-60, pana in prezent) - www.ErouPeBanda.ro

Have fun! : )

| TheTimeKiller explică (pentru alex1282):

Multumesc foarte mult. Ador personajele DC, dar din Marvel inca imi place The Punisher. Nu ma asteptam sa mai primesc raspunsuri dupa atata timp big grin.