| Namaparissia a întrebat:

Fanii Naruto! Dau funda pentru cel mai bine argumentat raspuns.Ce parere aveti despre sasusaku dar despre narusasu?

Răspuns Câştigător
| Nyya a răspuns:

O intrebare excelenta! Pt cei care nu stiu, Sasusaku=Sasuke+Sakura si Narsusasu=Naruko+Sasuke.Naruko varianta feminina a lui Naruto.
Hm. Sasusaku este cuplul ce apare si in Boruto adica Sasuke si Sakura, este un cuplu destul de reusit desi eu il vedeam pe Sasuke cu Hinata.Ma bucur ca tot efortul Sakurei a meritat si pana la urma este impreuna cu el.Sasuke este cam calm iar Sakura impulsiva asa ca se completeaza unul pe celalalt.
Dar, Narusasu e grozav!
Va dati seama? Naruto cu ambitia lui si determinarea lui sa fie fata! Ar fi de vis..Si Sasuke sa o placa pe Naruko, Naruko nu dar cand o sa fie mare da si Sakura sa-l placa pe Sasuke...Un triunghi perfect al dragostei! aa damn chiar ca ar fi super ca Naruto sa fie fata.Narusasu=O poveste de iubire de OSCAR!