| Kanpeki a întrebat:

Pentru fanii Naruto : http://www.youtube.com/watch?v=VtwWaHUFaH8 Ce parere aveti? :))

Răspuns Câştigător
| optimistul a răspuns:

Fain imi plac si mie desenele sunt singurele care contin aventuri spectaculoase si nu reprezinta obscenitati sau barfe de scandal pa

5 răspunsuri:
| NewSummer2013 a răspuns:

Ok!

E chiar fhain! love strucklove strucklove struck
(mie imi place, daca u ai facut videoul ai 10 star )
Si eu am fost fana Naruto acum un an de zilehappy
M-a tinu chestia cu "naruto" app 2 ani! laughing
Dar anul acesta...gata!hee heewinking
acum am mai crecsut...winking

Craciun fericiit! Cu un infiniit de cadouri sub brad!winking love struck

| Graphee a răspuns:

E ok

| BubuLina999 a răspuns:

Super. sunt fana naruto si chiar imi place acest video

felicitari cxa l.ai postat

| Anduciu a răspuns:

Ce dragut!laughingNu ma mai uit la Naruto, insa eram un fan urias acum ceva timp.

| vampire_2530 a răspuns:

Imi place vad ca si tu esti fan naruto.
vrei sa fim prieteni?
Cea mai tare imagine a fost aia cand orochimaru sia lipit limba de dtalp, a meritato e chiar scarbos cu limba aia.