| NaRuToSkUmPiK a întrebat:

Fiti atenti ma uit de cand a inceput la LOELY COMPLEX si vreau sa vad daca cineva se uita la cei care se uita AM TREI INTREBARI:

1.CE INALTIME ARE RISA?
2.CUM OCHEAMA PE IUBITA LUI SUZUKY?
3.CINE ESTE IUBITA LUI OTANI?

Răspuns Câştigător
| Roxy9809 a răspuns:

Deci ii super tare serialu, risa are 1, 72 m, iubita lui suzuky e Chiharu Tanaka si evident iubita lui otani e risa dar acolo parca printre primele episoade se saruta cu tipa blonda, Seiko, care de fapt e un tip, a fost tare amuzant

| NaRuToSkUmPiK explică (pentru Roxy9809):

Ma bucur ca mai sunt fani lovely comlex

| NaRuToSkUmPiK explică (pentru Roxy9809):

Frate nu cred ca am uitat de acest anime acum ca au trecut cativa anii am uitat complet, dar cand am revazut primul episod mi-am amintit totul happy, multumesc ca mi-ai raspuns la aceasta intrebare in trecut laughing

8 răspunsuri:
| Reiko a răspuns:

Si eu sunt fan Lovely Complex : )) Chiar mi-a placut animeul asta.

| NaRuToSkUmPiK explică (pentru Reiko):

NU prea multi fani dar bine ca sunt cativa!

| Reiko a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Dar mai sunt. Pe mal apare ca sunt 85, 234 de persoane care au urmarit lovely complex. Si aceia sunt doar cei care au cont pe mal ( sunt din mai multe tari)

| NaRuToSkUmPiK explică (pentru Reiko):

Da dar nu prea multi fani pe TPU care sa vorbeasca depre Lovely Complex

| Roxy9809 a răspuns (pentru NaRuToSkUmPiK):

Poate e o chestie mult prea complexa pentru altii si decat sa para prosti atunci nu zic nimic.

| secrets a răspuns:

Orice intrebare ai in legatura cu Lovely Complex poti gasi rezolvarea lui aici :http://lovelycomplex.wikia.com/wiki/Lovely_Complex_Wiki
Numai bine!