| dianaandra1467 a întrebat:

Fundita!hee hee vad ca unii pe messenger, scriu direct cu COMIC SANS MS si cu culoare, fara sa mai acceseze, asa, direct.Cum pot si eu? SI VOTT!

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Buna! E foarte usor!big grin
Click sus pe messenger - preferences- apperance - always use my fonts and colours - apply - change fonts and colours - ok
Gata! fundita?

2 răspunsuri:
| UrsulinăPolară a răspuns:

Te duci la messenger, preferences, apperance, always use my fonts and colours dai apply si dai pe change fonts &colours

| dianaandra1467 explică:

Scuze,foarte bune raspunsurile, dar nu stiu ce s-a intamplat! Nu imi apare fundita la nici una! Dar dupa mine castigatoarea este:AndreeaLolliPop pentru ca a spus si daca dau pe ok.SCZ,cred ca ati raspuns tarziu.Dar, oricum, am dat vott oh go on