| FuegoJr a întrebat:

Gata, asta e ultimu: http://i.imgur.com/wLrmJ.png
Nu mă supăr dacă mă criticaţi!

19 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Dar de ce nu faci fara prostia aia de pe net?

| NoChanceForUs a răspuns:

@missNothing si @mhn24:
-va atacati pe nimic
-de ce ma chinui sa scriu aici? Stiam ca am o bere pe undeva...thinking
-"comicul" ar trebui sa fiu ultimul ultimul.
Ma bucur ca nici noi nu ne-am suparat.

| NoChanceForUs a răspuns:

@Muflă: Stiu, tu ai vrut sa-ntinzi o mana, dar pe cine nu lasi sa moara nu te lasa sa traiesti!
@Mhn24: Hai ca esti simpatic!

| NOBODY a răspuns:

Multumesc,Domne! Ca mi-ai ascultat dorinta!

*cad ingeri cu avioane din cer*

| NOBODY a răspuns:

*cand aude spusele lui CrazyWorld*
*incepe ploaie de meteoriti, ingeri cu tancuri si politie*
http://www.pufosi.org/......-caini.jpg

| NOBODY a răspuns:

@Mufla
asa crezi*Voce lingusitoare*

Răspuns utilizator avertizat
| FuegoJr explică:

@FemeiadeServiciuTPUro Am vrut să zic că e ultimul pe ziua de azi laughing

| FuegoJr explică:

@ykeSTONEDtemporary Nu e luat de pe niciun sitewinking E facut pe site-ul ala de mine. Daca nu stii, nu vorbi.

| Doodă a răspuns:

Unii sunt atât de proşti, încât nu îşi dau seama că e luat de pe net :

http://i.imgur.com/Oljgr.png

| missReckless a răspuns:

- ai văzut comicuri de Cretaker
- ai crezut că poţi să le faci şi tu
- te-ai înşelat.
Mă bucur că nu te superi.

| missReckless a răspuns:

@ mhn24:
Se putea şi mai bine.
Nu poţi să-mi spui că pe tine chiar te amuză ''comicul'' lui CrazyWorld. Parcă ăsta ar fi fost rolul unui comic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing mi-a placut totusi
Dar de ce sa fie ultimul? D-aia aveti acum categoria asta! Acum desenati/postati pana vi se face rau!big grin Hai, la cat mai multe comic-uri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai asta ai spus si-n intrebarea precedenta...ca va fi ultimul pe ziua de azi, dar n-a fost!
Ideea e ca acum sunteti liberi sa desenati pana nu mai puteti!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bă, aici eu am ieşit atacată cu 2 Stupizi(al 2-ea fiind dat evident sub influenţa spiritului de turmă)!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CãtzeluşuuuSeCăsătoreşteCuCaricatură, sau poate nu le pasă!

Răspuns utilizator avertizat