| b342 a întrebat:

Cred ca acesta este mai bun.
http://i.imgur.com/zxsVr.png
voi ce credeti?
P. S.:Nu ma supar daca criticati. Daca ma critica cineva imi dau seama ca mai am de lucru.Deci nu mi se pare un lucru negativ.

Răspuns Câştigător
| NoChanceForUs a răspuns:

Mai ai de lucru.Muuult.Stickmanul Adrian-Minune este destul de "poor-rated" cat despre mana aceea mutant...thinking In fine, exersarea este mama...perfectiunii.

6 răspunsuri:
| pinguinuVerde a răspuns:

Lol nu e vina lui că e de statură mică. De ce să-l bată taso că seamănă cu mă-sa? La statură...

Baftă.

Răspuns utilizator avertizat
| MBG a răspuns:

Am sa iti fac o critica foarte foarte foarte dura.Atata de dura incat nu o sa mai poti dormi la noapte.Va fi asa de speriat incat parul iti va albi, sau iti va cadea.
Cei cu probleme de inima nu ar trebui sa se uite la critica mea.
Acum incepe critica.Pregateste-te sa fi ingrozit/ingrozita

E fainutz

Răspuns utilizator avertizat
| ElySiKazy a răspuns:

Chiar trebuie sa postezi atatea? mai ales ca mai si recunosti ca nu te descurci...sincer,oricine putea face ce ai facut tu acolo.

| hSh3ad a răspuns:

Asta e chiar funny!
Bravo, ai dreptate, aceasta creatie este mult mai bună ca celelalte!