| ButelieCuPetrol a întrebat:

Hai salut!
Il urasc pe cap de cretaker laughing. Lol nu, glumeam, sper sa nu se simta jignit Cretaker, dar am vazut multi "ciobani" ce nu apreciaza munca lui.
Acum sa va destainui ce ma framantabig grine ce Cretaker nu mai face comicuri si intrebari ce-i ironizeaza pe ceilalti?(sunt un mare admirator)

Răspuns Câştigător
NOname
| NOname a răspuns:

De ce nu-i trimiţi un mesaj privat, ca să-ţi răspundă chiar el?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu la fel, nu mai face de câteva luni bune.
Probabil are de muncă, un serviciu sau de învățat sau se ocupă de alt site, alt hobby. Află de la el trimițându-i un mesaj privat.
http://www.tpu.ro/trimite-mesaj/xfxj-1/