| PopândăuIRătăcit a întrebat:

Hai salut.Nu prea ati venit cu idei deci...am facut al 2lea comic al meu. Sper sa va placa. http://imgur.com/a/tgxBt

8 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Nu le ai nici cu grafica, nici cu ideile.
Ține minte data viitoare când vrei să vorbești despre ceva:
Mucoșii nu pricep pic de politică ca să o comenteze.

| lalalalallll a răspuns:

Da, e buna grafica dar ideea e cam... scarboasa.

| TheGrayWolf21 a răspuns:

E beton e super ...nu e prea amuzant!

| Andrutzikka a răspuns:

E tare:XChiar am raslaughing Oricum chiar te pricepi la desen.Dar, data viitoare sa ai mai multe cadre. smugSucces in continuarehappy

Răspuns utilizator avertizat
| Michaela89 a răspuns:

E dragut.Te pricepi la desen.Dar trebuie sa mai lucrezi la amuzament si trebuie' sa-i faci mai multe cadre.

| PopândăuIRătăcit explică:

Ideea vrea sa se refere la cei 2 si multi altii care-l "pupa in c*r" pe Basescu.winkingscuzati-ma daca vi se pare scarbos.

| GandesteLogic2011 a răspuns:

Esti talentat, creativ si ambitios, Nu te opri