| anonim_4396 a întrebat:

Uitati primul meu comic. Sper sa va placa. >-- http://imgur.com/f4uA0? full

Răspuns Câştigător
| CookieșiParty a răspuns:

Cel mai amuzant comic din lume! Este cel mai bun! Ma sparg de ras! HAHAHA! Si asta spun serios! Este foarte, foarte amuzant! HAhaha! Stam pe Ovi(doar ca este un pic dezgustator ca stam pe mucegai, nu puteai sa alegi sos de castraveti?)! Este foarte amuzant! Si nu o spun obligat(a)ca sa primesc fundita! Asta este sincer! Iubesc acest comic! 10!

11 răspunsuri:
| NOBODY a răspuns:

Ochii!
orbesc!

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Nu sunt (cam) cracanati aia?>

| BudăSpiritOfVengence a răspuns:

Sti atunci de pe l-ai pus? nu este reusit

| Mitsa a răspuns:

@Cookie2002 ce n'ai da sa ai funditeoh go on...

| Serena1993 a răspuns:

De cate ori sa moara **** calului nu o intelegeti? daca nu va iese bine de ce dracu le postati?

| Carlamonicaanghele a răspuns:

laughinglaughing super tare
comic rau

| abcdefghijk1234567891011121314151617 a răspuns:

Stiu ca nu mi-ai iesit prea bine aia, darlaughing

| andragrigoras2000 a răspuns:

E cool si tare dragut si haioskissfunda?laughingte asigur ca eu m-am amuzat tare tare de totlaughingrolling on the floor

| VlogDinMers a răspuns:

Ai imaginatie...

| leafboy a răspuns:

E de ****.

| kidha a răspuns:

Are ceva de la roboti.credthinkinglaughing.fundulitapuppy dog eyes