| Ctrl a întrebat:

Hei, am facut si eu un comic -.- Primul meu comic. Ce parere aveti? http://i.imgur.com/g754x.png Va place, nu va place.Eu va cer parerea(Grafica lasa de dorit, stiu:|.)

Răspuns Câştigător
| AudImagini a răspuns:

laughing E destul de tare!
Şi cât timp ai postat un comic la categoria corectă, ai respectul meu.

17 răspunsuri:
| Adredemesconf a răspuns:

E buna grafica, ai talent la desen, dar cu totii stim bancul asta. Incearca sa vii cu idei proprii, sa faci un comic mai lung, cu mai multe intamplari, gandeste-te bine.
O zi frumoasa!

| mdany a răspuns:

Fain

| AnaBlackVampire a răspuns:

Este un comic dupa un banc! Incearca sa ai idei proprii. Bafta! By the way grafica e bunawinking

| AlQaeda a răspuns:

Un start bun happy

| Rockărița a răspuns:

Nu-i prea prea da nici foarte foarte.

| LaughOutLoud a răspuns:

Pai Bravo! te-ai descurcat fff bine pentru primul tau comic.
Cine stie poate vei deveni un mare comicar

| DianaDiii1761b a răspuns:

Super tare. sa nu te lasi esti unul dintre cei mai buni!

| P0pCorN a răspuns:

Destul de tare big grin

| Ziiziii a răspuns:

Imi placelaughing frumos comic

| XxXBlackVampireXxX a răspuns:

Pentru primul e ok.

| Fiction a răspuns:

E foarte fain.Grafica e buna, plus ca ai postat la categoria corecta.
happy

| Aanyaa a răspuns:

Draguthappy

| Emmy_4970 a răspuns:

E bun pentru primul eu am laptop si e mai greu ca am mouse dala din laptop si nu imi iese asa fain

| bella35 a răspuns:

Dragutz

| KíÐÐα a răspuns:

Tare te pricepi ai acel amuzant care nu il au toti ei fac asa o poveste. SA FIE!

| lumyy a răspuns:

Mie imi place... tare cu tot cu acea grafica tongue

| BombonikUrasteVitamine a răspuns:

Nu este prea comic... incearca sa gasesti ceva mai amuzant...