| AliinaSomerhalder a întrebat:

Hei. Am nevoie de un program de editat. Sa va dau un exemplu : E o poza cu un baiat sau o fata, si langa el/ea vrea sa mai pun pe cineva, sa para ca sunt amandoi in poza. Ce program trebuie sa folosesc? Help me, please happy Funda

Răspuns Câştigător
| Dalyan a răspuns:

Poti folosi photoshop sau pizap. Pizap este un program online dar trebuie sa ai putina indemanare sa decupezi sa asezi sa o faci cum vrei.

3 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Photoshop

| lory5598 a răspuns:

Cred ca photoshop

| alina134 a răspuns:

Pizap poti sa folosesti pentru ca photoshop e mai greuwinking