| LoveMusic a întrebat:

Help Me Please!
Hello!
Am nevoie de un program, pe care, poti sterge o persoana dintr-o fotografie.De exemplu, un program asemenea "Photo Instrument". Il am, dar e de pe net si nu functioneaza bine, ma refer ca dupa ce modific poza, nu o pot salva doar daca am "Register Key". Deci vreau un program free&full pentru a putea sterge o persoana dintr-o fotografie, indiferent ca trebuie downloadat sau e online.Va rog, am nevoie urgenta! Vreau de preferabil un link pentru download, dar, daca nu stiti, este bine si numele programului. Daca gasiti free&full si "Photo Instrument" sa pot salva poza dupa ce-o modific, este ok.Va multumesc! Cel mai bun primeste fundita.Promit kiss

7 răspunsuri:
| Summer Memories a răspuns:

Pai eu am tot Photo Instrument dar dupa ce modific poza o salvez cu un program.
Dar tu poti apasa Ctrl+Print Screen, apoi mergi in Word sau un Paint si dai paste. O sa-ti apara poza acolo si apoi o salvezi.
Asta e tot.

Succes kiss

| ganjafarmer1911 a răspuns:

Incearca photo shop dar e cam greu de folosit unul mai usor ar fi photo scape.

| sheslikethewind a răspuns:

Nu cred ca se poate... da'i crop si decupeaza partea din poza pe care nu o vrei. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu dai un print screen dupa ce faci poza in photo instrument? si nu te mai chinui sa cauti alte programewinking

| anutzyk98 a răspuns:

Pai eu am photo instrument si fac o smecherie dar nu ti-o pot impartasi deoarece i-am promis asta lu' Simmo. Scuze dar mi-as incalca promisiuneabig grin.

| monica95 a răspuns:

Exista programe de acest tip pe www.brothersoft.com este gratis.
Photo filtre îţi va fi de ajutor