| dada123 a întrebat:

Hei, fani anime! Cine stie niste animeuri romance cu "baiatul rau" dar sa fie dragut. Sa nu fie asa, cu un caracter de fata, sa fie dur!

4 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Kaichou wa maid-sama (Usui e foarte protector si hot)
Ookami shoujo to kuro ouji (La inceput poate o sa te enerveze Sata, dar dupa ep 7 parca, o sa devine altfel anime-ul)
Akatsuki no Yona (Hak e prea dragalas uneori)
Hakuouki (Hijikata e foarte frumos si rau, mrrrr)
Inuyasha ( asta e un anime destul de mare, are multe episoade, dar parerea mea e ca merita incercat )

| OnuOnulică a răspuns:

Vampire Knight sau Kimi ni Todoke.

| BlackRaven45 a răspuns:

-Kaichou wa Maid-sama
-Amnesia
-Special A
-The Wallflower
-Kamisama hajimemashita
-Soredemo sekai wa Utsukushii
-Earl and Fairy
-Uta no prince-sama
-Diabolik lovers
-Hiiro no Kakera
-Kamigami no Asobi
-Brothers conflict

Sunt şi revers haremuri pe acolo dar este cel puţin un băiat dur îndrăgostit de fată. Sper că ţi-am putut fi de ajutor! happy

| MihaiAvd a răspuns:

Mahouka koukou no rettousei