| g2br13l a întrebat:

cei care sunteti fani ai site-urilor Anime-NoLimit Si
DeseneAnime vrea sa-mi9 spuneti niste animeuri ce se regasesc in site-urile de mai sus care sa fie amuzante echhi, romance, shouen genuri din astea mai 'perverse amuzante". cine imi da cele mai multe exemple le dau funda! Bafta!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce neaparat pe site-urile acelea? sad Eu stiu niste anime-uri super frumoase de acest gen, de care vrei tu, dar nu stiu daca le gasesti acolo... sad Poate le vei, gasi, merita incercat tongue big grin:

-Kampfer
-Kiss X Sis
-Clannad & Clannad After Story
-Baka to Test to Shoukanjuu & Baka to Test to Shoukanjuu Ni! (cel mai amuzant anime ever)
-Shuffle!
-Elfen Lied
-Ga-Rei: Zero
-They are my Noble Masters
-Highschool DxD & Highschool DxD New (Cel mai ecchi anime ever)
-Infinite Stratos
-Inukami!
-Sora no Otoshimono
-Sora no Otoshimono Forte
-Tonagura
-YuruYuri & YuruYuri 2
-C3 - CubexCursedxCurious
-Maji de Watashi ni Koi Shinasai!
-Sankarea
-Grenadier
-Rosario + Vampire & Rosario + Vampire 2
-Bokusatsu Tenshi Dokuro-chan
-Kore wa Zombie Desu ca? ("ca" Se scrie cu capa, doar ca mi se corecteaza automat sad.)
-BTOOOM!
-Fairy Tail
-Yu Yu Hakusho

Etc happy Cam atatea imi vin in minte acum big grin Ti-as zice mai multe, dar. I don't want to see Cred ca as scrie pana maine laughing Sper sa iti fi fost de folos cu ceva, cumva happy Vizionare placuta! big grin

| g2br13l explică (pentru anonim_4396):

Mersii mult apreciez, funda e a ta! 1
P.S Daca mai ai chef intr-o zi sa-mi mai pui ca nu ma supar tongue

| anonim_4396 a răspuns (pentru g2br13l):

Mersi pentru funda big grin Poi acum nu imi vin niciunele in cap laughing Dar ai putea incerca Blood Lad, e si amuzant si pervers happy Tocmai am terminat seria laughing Cred ca este si un sezon 2, dar doar manga, vad... Este un anime nou aparut big grin

| g2br13l explică (pentru anonim_4396):

Doar asa de curiozitate ce functie ai pe Anime-kage?

| anonim_4396 a răspuns (pentru g2br13l):

Jounin big grin big grin

8 răspunsuri:
| AnimeG0DDDFan a răspuns:

- KiSsXsiS

- Naruto Shippuuden

- Highschool of the Dead

- Ga-Rei - Zero

- Elfen Lied

- Mirai Nikky

- Deadman Wonderland

- 11eyes

- Sankareaf

- Denpa teki na Kanojo

- Monster

- Petite Cossette

-

- Shikabane Hime: Kuro V

- The World God Only Knows: Tenri Arc

- Hell Girl

| AnimeG0DDDFan a răspuns (pentru AnimeG0DDDFan):

HighSchool DXD / CLANNAD /Freezing / Shuffle! / Kimi no Iru Machi :X

| Ily_Eli_1996 a răspuns:

Animeuri sunt multe uite aici cateva.
1- Mirrai Nikki
2- Another
3- Trinity seven
4- Blood c
5- Darker than black
6- Steins gate
7- Bleach
8- One piece
9- Ergo proxy
10- Kiddy grade
11- Corpse Party tortured soul
12- Death parade
13- Psychopass
( Sunt doare cateva am raspuns cam greu sper sa iti fie de folos).