| dada123 a întrebat:

Hei, fani anime! M-am uitat la Vampre Knight animeul, iar acum vreau sa citesc manga. Ce volum si ce capitol e acela dupa ce s-a terminat animeul? Adica atunci cand Yuuki a plecat cu Kaname. Habar n-am de unde sa incep. Multumesc anticipat happy

6 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Ai aici lista cu capitolele.
http://vampireknight.wikia.com/wiki/Manga
De la volumul 10 capitolul 46 se continua povestea anime-ului.

| dada123 explică (pentru Amilik):

Multumesc! ^_^

| Amilik a răspuns (pentru dada123):

Cu placere ^,.,^

| khaterin a răspuns:

Eu am citit-o pe toata de vreo 3 ori laughing) e animeul meu preferat il ador, spor la citit :*

| dada123 explică (pentru khaterin):

Multumesc. Am ceva emotii ca o sa se termine nasol, adica ea si Kaname si lui Zero o sa-i faca vant laughing Dar tot o sa o citesc! big grin

| khaterin a răspuns (pentru dada123):

Mie cel mai mult imi placea de kaname, deci mi-a placut finalul