| 德尼莎 a întrebat:

Hei fanii anime: (stiu ca nu la aceasta categorie trebuia sa pun aceasta intrebare insa aceasta categorie este cea mai vizitata)
Ziceti-mi un anime fain dar sa aiba mult romantism dar sa fie si de actiune. Un anime in care baiatul sa fie unul dur dar care sa se indragosteasca de o fata. ceva gen ca si hakuouki,,, supranatural. ^^ SI O MICA DESCRIERE >** funda!

6 răspunsuri:
| Deleb a răspuns:

Hiiro no Kakera, pretear si InuYasha.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauta pe www.animeg.ro

| BlackRaven45 a răspuns:

Hmmm... încearcă Kaikou wa Maid-Sama. Nu e supranatural dar e drăguţ. E vorba despre un băiat numit Usui. El e băiatul perfect care nu-şi prea arată sentimentele. El se îndrăgosteşte de o fată care e concentrată numai pe învăţat. Dacă ţi-a plăcut poţi urmări şi Special A. Este exact aceeaşi poveste ca în Maid-sama. Sper că ţi-am fost de folos! happy

| stefyyyy a răspuns:

Ai vazut SAO? te intreb ca nu are rost sa ti-l descriu daca l-ai vazut deja.big grin

| 德尼莎 explică (pentru stefyyyy):

Nu l-am vazut despre ce este vorba?

| stefyyyy a răspuns (pentru 德尼莎):

Exact ce cauti tu mult romantism si actiune.Este vorba despre un baiat care ramane blocat intr-un joc video din care nu poti iesi decat daca ajungi la ultimul nivel.Acolo o intalneste pe Asuna, fata de care se indragosteste si continuarea te las sa o vezi singura.Si de curand a aparut si sezonul 2.Eu inca nu l-am vazut pentru ca astept sa apara toate episoadele mai intai. big grin