| NarutoFan134 a întrebat:

Hei, imi poate recomanda cineva niste anime-uri sau manga shonen ai?

Răspuns Câştigător
| Pricked a răspuns:

No 6
N-am citit manga, am vazut doar anime-ul si e dragut.

Am mai citit 19 days, care are capitole scurte si color.
+orice de la Junko(Recipe no oujisama, Konbini kun, Star like words, Kimi note, Abarenbou kareshi, Kasa no shita futari, Walking with you). Sunt scurte iar multe dintre ele se axeaza pe mai multe cupluri.Si nu cred ca se incadreaza la shounen ai, dar nu-s nici hardcore yaoi, deci poate o sa-ti placaa~

1 răspuns:
| Dumitru_Oana_Catalina_1992 a răspuns:

Akatsuki no yona
Anime si manga
L.am vazut acum 2 zile si pot spune ca mi.a adus aminte de slayers