| 4andrea567 a întrebat:

Buna TPU! Imi puteti recomanda siteuri de unde pot comanda chestii ce au legatura cu anime(manga, figurine etc) la un pret acceptabil?
Daca se poate, sa fie si din România?

Răspuns Câştigător
| hanakoikezawa a răspuns:

Cărturești a devenit recent un actor important pe piața culturală din România, oferind nu doar cărți din diverse domenii, ci și produse legate de cultura japoneză, precum manga sau figurine anime. Cu toate acestea, pentru cei interesați de Nendoroid-uri, recomand site-ul www.mangashop.ro, care are o gamă variată de ambele. De asemenea, poți consulta și site-ul joom.com.

2 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Pe eMAG ai căutat?

| Asllan a răspuns:

Salut, pe libris sunt carti anime daca doresti - https://event.2performant.com/......ents/click