| dianamaria1997 a întrebat:

Hei ma ajutati si pe mine cu jocul barn budy...nu stiu cum sa imi iau un caine pentru ca n-am bani dinaia galbeni si numa asa se poate cumpara?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate sa iti trimita cineva cadou iti trimit eu daca imi dai numele tau de facebook ma adaugi vecina si imi dai fundawinking

4 răspunsuri:
| Kida_5763 a răspuns:

Pai din cate stiu eu trebuie sa ai 20 de vecini ca sa poti cumpara un caine happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sunt monde galne doar gri si rosi

| pinkycarmen a răspuns:

Chiar daca nu joc barn budy, stiu ca sunt programe de trisat la jocurile de pe facebook. Search themhappy

| dianamaria1997 explică:

Multumesc tututror pentru raspunsurile acordate ...am sa le folosesc cu mare placere.:-)