| Andra357 a întrebat:

Eu am avut o pagina pe facebook cu o prietena, si ea stie sa fac publicitate(fara sa plateasca) si nu vrea sa-mi spuna cum. Si mi-am facut eu o pagina a mea, si nu stiu cum sa-i fac publicitate. Imi ziceti cum?
Dar fara a platii.

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

Simplu... expui link-ul catre site-ul tau pe niste site-uri vizitate. Daca, continutul paginii tale este interesant si original, chiar si oamenii vor incepe sa-ti faca publicitate prin optiunea Share.

| Tynnna a răspuns:

Halal prietena mai ai si tu. oh go on Fa ca Ronnix