| CristY1412 a întrebat:

Hai sa facem un concurs, cine imi zice cea mai amuzanta intamplare din viata lui primeste o funda.

Răspuns Câştigător
| crismany a răspuns:

Deci era o seara de Vineri sie eram pe la un prieten era iarna am stat la calculator pana la 22:00. Dintr-o data striga un om la poarta cu un sac bine legat in mana.SI ne-a cerut un cutit am ramas ingrozitii ca auzisem pe la scoala de uni care luau organele copiilor.Noi am fugit rapid in casa sa il sunam pe tatal prietenului meu.Omul acela nu a mai avut rabdara si a intrat in curte si a inceput sa forteze usa la casa noi de spaima ne invarteam in loc si nu mai stiam ce sa facem de frica n-e p**am pe noi de frica apoi vine la geam si bate in els aii deschidem noi ii deschidem si ii dam telefonul sa vorbeasca el cu tatal prietenului.In final ne-a dat noua sacul si ghiciti ce era in el un masacru un curcan taiat numai bun de pus pe gratarlaughing rolling on the floor

7 răspunsuri:
| TheGrayWolf21 a răspuns:

Acu un minut mi s-a intamplat eu strigam dupe un cacanar handicapat si am cazut de pe scaun si mi-am dat de m-am julit la piciorus
cand eram mic m-am blocat cu capu-n gard

| TheGrayWolf21 a răspuns:

Vezi ca Prostu69 minte ca el e prietenu meu si el era handicapatul cacanar

| fffandreeea a răspuns:

Pai anul astathinking am fost la padure cu prietenii...am ajuns ma rog dupa un timp m-am urcat pe un deal sa vad peisaju de sus...m-am pus pe iarba si stateam privind. apoi a venit un prieten si am inceput sa vorbim.in timp ce vorbeam ma uitam la el. uitanduma am vazut un sarpe diala verde era cam marecrying l-am luat de mana pe prieten si ne-am dus la ceilalti.eu eram ingrozita straight facele-am spus la ceillati si ei au inceput sa rada ca de ce sa fiu infricosata.ca doar era sarpele din pantalonul amiculuirolling on the floorsi ei au inceput sa zica numai prostii ajungand totodata sai puna amicului meu porecla"piton"rolling on the floor acum il striga doar piton >saracu

| Sky_6013 a răspuns:

Cand aveam 6 ani si eram la tara cu verisorul meu mai mic am auzit pe cineva strigand " Am venit sa va iau!", iar noi speriati am fugit din casa pana in partea cealalta a comunei, dupa bunicii au inceput sa ne caute si ne-au gasit seara tarziu. Iar cand au venit eu am cazut in nas si de atunci mi se spune dudita da nu stiu de ce happy.

| PastilutzaColorata a răspuns:

Ehm.la mine era cam asa:
Ma duceam intr'o pauza cu o colega sa-mi iau cappuccino,aflasem ca avem automat in liceu. anyway, am ajuns acolo, mi-am luat paharul si venise Dori.un tip de la a 11a si m-a luat pe la spate...tot cappuccino s-a varsat pe el, bine pe juma din tricou si cand am vazut ce s-a intamplat m-a bufnit un ras de toata frumusetea si nu numai pe mine, ci si pe colega si pe aia care erau la usa pe care intram =]] intr'un fel m-am simtit razbunata pe o chestie mai veche, chiar daca asta am facut fara intentie :]

| aHaHa_3297 a răspuns:

Am cazut cu fata de asfalt.

| Prostu69 a răspuns:

Cea mai amuzanta intamplare din viata mea este ca ere sa ma inec.