| douapuncteP a întrebat:

Hei TPU:* ma puteti ajuta cu cele mai haiose nume de oameni pe care le stit voi, va rog? nu conteaza daca sunt porecle sau nume reale:* fundoibatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| Adina77 a răspuns:

Http://www.dailycotcodac.ro/2011/02/top-100-cele-mai-amuzante-nume/
Incearca asta. Distractie placuta!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai.fundulea,cioharla,cioclov,drecea,(porecle)etc.mi-e lene sa mai scriu.

| Buleja_Iasmina_1994 a răspuns:

Trafikanta de oua kinder,Mishi,Bamboocha,Stuf,Gogoasa,Rata,Cocostarc,gandacel fara cap.,, salcam, whoofy, cocutalaughinglaughingsunt destule?
laughing

| CodyForYou a răspuns:

Vacagrasa Virginica e nume real

| jokerul88 a răspuns:

Gasest aici cele mai amuzante nume http://www.dailycotcodac.ro/2011/02/top-100-cele-mai-amuzante-nume/ funda?