| RoCkeRitZaa a întrebat:

Buna all.happy care vi se par cele mai haiose >porecle?: care zice cele mai haioase si mai misto porecle primeste fundita tongue

4 răspunsuri:
| magicianul19 a răspuns:

Fritz dedyu flocea pacala ciuciulet covrig bagheta ureche borcanel americanu leprosul credinciosul bombonel trombu trompetistul cameramanu budinca wceu ursu balosul si multe altele nu-mi mai vine in cap istia is prieteni de-ai mei

| Seniorithabebi a răspuns:

Pusy laughing, p. s. ( picior stramb ), p. f. ( **** ****ahee hee

| strawberry03 a răspuns:

Mimik. Vezi ca pe mine ma cheama ana...ms pentru poreclalaughinglaughinglaughing pai nah FuNNy.depinde pentru cine e porecla, spune'mi si iti raspund ca lumea la intrebare, poate iti trimit mesaj

| OLumeColorata a răspuns:

Maria:
Maryuk
Denisa:
DenyCool
Ana:
AnyStar
Elena:
Ely123
Andreea:
Andreuta98
Cristi:
Crisslove
Razvan:
Razvy
Raluca:
Ralu1889
Sper sa-ti placa si tie!