| stefyyyy a întrebat:

Hei TPU,stiti ca a aparut un nou anime romance e foarte dragut, Ao Haru Ride. Aveti idee in ce zile apar episoadele?

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Lunea la englezi, iar la români depinde, ori tot luni, ori ziua următoare probabil. Depinde dacă e leneș sau nu traducătorul de la noi.
Azi abia a apărut episodul 3 acum o oră la englezi...

| stefyyyy explică (pentru ɗєʌɗvơɪƈє):

Multumesc.Eh bine macar ca le traduce cineva...nu avem de ce sa fim nemultumiti big grin.

4 răspunsuri:
| Francyxx a răspuns:

Au aparut deja :P
Chiar aici ---> http://anime-kage-ro.info/anime/ao-haru-ride/ao-haru-ride-001.php

Fundita?:3

| stefyyyy explică (pentru Francyxx):

Stiu ca au aparut.eu voiam sa aflu in ce zile apar episoadele in continuare.de exemplu cum apare Naruto intr-o zi de joi.