| Emma198 a întrebat:

Hei. Vreau sa ma apuc de Fate/stay night dar nu prea stiu care este primul sezon. Imi puteti da ordinea sezoanelor?

Răspuns Câştigător
| RAMSES123 a răspuns:

Fate/zero -> Fate/Stay Night ->Unlimited Blade Works. (filmul)
Fate/Kaleid Liner Prisma poti sa-l vezi oricand, pentru ca este o poveste complet diferita.

1 răspuns:
| LuluOneMillion a răspuns:

Nu ar trebui sa le vezi in ordine pentru ca au iesit diferit si altfel vei stii deja lucruri ce n-ar trebui, impactul scade. Uita-te la data cand a iesit fiecare.